workbook
"Workbook"
Учебники для 1 класса.
Учебники для 1 класса.
Учебники
Контакты
"Workbook"
+380 (93) 331-82-08показать+380 (93) 331-82-08 все+380 (93) 331-82-08 +380 (99) 047-49-17
61038, Украина, Харьковская обл., Харьков, ул. Клочковская, 30 на карте

Учебники для 1 класса.

Бажаете купити підручники і робочі зошити для 1 класу школи з російською або українською мовою навчання? Тоді Ви не помилились: наш книжковий інтернет-магазин "Workbook" забезпечить Вас, шановні вчителі та батьки, всією необхідною літературою відмінної якості і в будь-якій кількості. Купувати оптом у нас дуже вигідно: чим більше навчальних посібників Ви придбаєте, тим вище буде знижка на Вашу покупку.

Наші товари користуються попитом у всій Україні. Ми поставляємо літературу в Київ, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Полтаву, Чернігів та інші великі міста будь-яким сучасним видом доставки.

Про підручники

Підручники для 1 класу - мабуть, найкрасивіші книги у всій школі, не рахуючи художньої літератури. І це не дивно: дивлячись на таких симпатичних крихт з блискучими від цікавості очима, хочеться подарувати їм все найкраще, щоб цей блиск, ця радість від пізнання нового ніколи не згасли. А ще хочеться якомога більше продовжити їхнє дитинство з казками і яскравими картинками. Першокласники адже тепер у нас шестирічні, тому ще старанніше треба намагатися в підборі матеріалу, в оформленні книг.

Так, власне, і зробили нинішні виробники підручників, видавництва «Генеза», «Алатон», «Освіта», «Грамота» (місто Київ), «Сіція» (місто Харків), «Навчальна книга - Богдан» (місто Тернопіль). Вони підготували прекрасні букварі, підручники з математики, природознавства, англійської (або німецької) мови, мистецтва, образотворчого мистецтва, трудового навчання, основ здоров'я, української мови.

Всі посібники виконані на якісному папері, зміст відповідає програмним вимогам, посібники затверджені МОН України для використання в навчальному процесі.

Про робочих зошитах і прописом

Зошити для 1 класу і альбоми переважно підготували автори підручників. Їм добре знайомий матеріал, тому відповідність посібників - ідеальне. Зошити (або альбоми) є з усіх предметів. Першокласникам і їх вчителям дуже потрібен такий вид навчальних посібників, як прописи (робочий зошит з прописаними зразками букв, складів, слів, цифр). Особливим попитом користуються каліграфічні прописи видавництва «Школа» (місто Харків).

Чудово оформлені альбоми з трудового навчання, мистецтву і образотворчому мистецтву, що складаються переважно з картинок. Також в наявності - «Супутник букваря» і «Послебукварь», які використовуються для поглиблення і продовження роботи над розвитком навичок читання.

Шановні батьки та вчителі, у нас Ви можете замовити і купити за доступними цінами підручники і робочі зошити для 1 класу. Отримати їх можна будь-яким сучасним видом оплачуваної Вами доставки.

Пишіть і дзвоніть нам, замовляйте необхідну літературу!

Ми працюємо для Вас!

Другие статьи
ГДЗ (Готовые задания)
07.06.2017

Ответы на задания из любого учебника с 3 по 11 класс Вы найдете в сборниках ГДЗ

Издательство Школа
24.05.2017

Все новинки учебной и художественной книги от издательства Школа по лучшей цене... Каталог продукции.

Математика 2 класс Богданович, Лишенко
24.05.2017

Учебник по математике от издательства Генеза, по лучшей цене с доставкой по Украине.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх